Zamknij

Dostępne dla firm finansowanie pod zastaw nieruchomości

13.17, 09.09.2022 materiał partnera Aktualizacja: 14.21, 09.09.2022
REKLAMA

Finansowanie działalności biznesowej bywa problematyczne. W wielu przypadkach nie ma znaczenia czy przedsiębiorstwo działa na rynku już od wielu lat, czy dopiero zaczyna swoje funkcjonowanie. Dodatkowe finansowanie bywa często niezbędne w okresie kryzysu jak też w okresie prosperity jako impuls do ekspansji przedsiębiorstwa. Receptą na takie potrzeby może być ułatwiony dostęp do pożyczki pod zastaw nieruchomości.

 

Nieruchomość jako zabezpieczenie

Większym firmom łatwiej jest o zewnętrzne finansowanie. Pożyczki pod zastaw nieruchomości znajdują się w ofercie banków oraz funduszy pozabankowych. Produkty tego rodzaju są naprawdę zróżnicowane i każda firma znajdzie pożyczkę adekwatną dla siebie. Przedsiębiorcy mogą selekcjonować spośród rozlicznych ofert. Pożyczki pod zastaw pozwalają na wykorzystanie zasobów finansowych zainwestowanych w posiadanym lokalu, domu, działce lub innej posiadłości - bez konieczności jej sprzedaży.

Natomiast nie za każdym razem jest tak, że instytucja finansowa z ochotą udzieli firmie pożyczkę. Istotne długi czy zaległe zobowiązania często wyłączają podmiot gospodarczy z kredytowania bankowego, uniemożliwiają firmie otrzymanie pożyczki. Wskazane jest pomyśleć wobec tego nad tzw. pożyczką prywatną pod zastaw firmowej nieruchomości. Przedsiębiorstwo w relacji do oczekiwań odkryje, że pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości są również dostępne bez weryfikacji BIK. Pożyczka bez zdolności kredytowej faktycznie jest możliwa z zastosowaniem pożyczki pod zastaw hipoteki.

Elastyczne pożyczki pod zastaw

Z trudnościami finansowymi zmagają się w szczególności nowo założone firmy. Nie mają one jeszcze zdolności kredytowej, nie mówiąc już o historii kredytowej. W ofercie banków raczej nie odnajdziemy oferty skrojonej na miarę początkujących firm. Nie świadczy to natomiast, że startupy nie mają możliwości na finansowanie. Dla takich przedsiębiorstw bardzo ciekawym rozwiązaniem są pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości. Taką pożyczkę można otrzymać nawet na rozpoczęcie biznesu. Formalności są sprowadzone do minimum, a decyzję o przyznaniu finansowanie następuje w kilka dni. Więcej aktualnych informacji o możliwości takiego finansowania znajduję się w serwisie PodZastaw.biz

Konieczność rychłego finansowania przedsiębiorstwa na ogół nie ma szans zostać spełniona poprzez banki, które mają zawikłane procedury, a analitycy nieraz oczekują specjalnych dokumentów bez udzielania wiążącej odpowiedzi. A jednak finansowanie pod zastaw dla przedsiębiorstw można uzyskać, spełniając nadzwyczaj niewielkie wymagania. Ze względu na wykorzystanie zabezpieczenia firma może pozyskać też dużo większe finansowanie. Pożyczkę może wówczas przeznaczyć na realizację biznesplanu, bez tłumaczenia się co do szczegółów dysponowania środkami.

 

 

(materiał partnera)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%