Zamknij

Przygotuj Święta ze smakiem i zainspiruj się naszymi przepisami na Wielkanoc

10:03, 08.04.2020 | .

Święta Wielkanocne wymagają wyjątkowej oprawy kulinarnej. Na naszych stołach muszą pojawić się wtedy m.in. jajka, tradycyjny żur, biała kiełbasa oraz smakowite baby i mazurki. Jak sprawić, aby te Święta nabrały niezapomnianego smaku? Wykorzystaj nasze przepisy, a z pewnością przypomnisz sobie najlepsze tradycyjne dania, a także ich oryginalne wersje.

Najlepsze sałatki na Wielkanoc

Podczas świąt niemal w każdym polskim domu, obowiązkowo musi pojawić się sałatka jarzynowa. My proponujemy również pyszne sałatki, przygotowane w nieco odmienionej wersji. Musisz poznać te przepisy!

Jajka nie tylko na wielkanocne śniadanie

Jajko to jeden z symboli świąt, dlatego musi obowiązkowo pojawić się podczas wielkanocnego śniadania. Zastanawiacie się, w jaki sposób przyrządzić jajka, aby zachwycić ich smakiem całą rodzinę. Najlepsze przepisy znajdziecie na portalu KalendarzRolnikow.pl. Sprawdźcie i przekonajcie się sami!

Zupa na Wielkanoc

Najpopularniejszą zupą na Wielkanoc jest oczywiście tradycyjny żur. A co powiecie na chrzanową lub biały barszcz z jajkiem i białą kiełbasą?

Pasztet na Wielkanoc? Obowiązkowo!

Krok po kroku podpowiadamy, jak zrobić doskonały pasztet i zachwycić domowników podczas świąt wielkanocnych. Portal KalendarzRolnikow.pl przygotował przepisy dla tradycjonalistów, jak i miłośników jedzenia w wersji „wege”. Kliknij i sprawdź!

Ach te baby i mazurki!

Nie sposób wyobrazić sobie Świąt bez pysznego ciasta. Oto najlepsze przepisy na baby i mazurki:

 

 

(mat. we współpr, z serwisem kalendarzrolnikow.pl)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%