Zamknij
REKLAMA

W nocy spłonęła karetka węgrowskiego pogotowia

11:15, 16.11.2021 | Redakcja
Zdjęcie poglądowe. Źródło: http://nasygnale.com.pl/details.php?image_id=39032
REKLAMA

Do smutnego zdarzenia doszło w późnych godzinach wieczornych 15 listopada. Na placu pogotowia ratunkowego w Węgrowie doszło do pożaru karetki.

Niestety pożar strawił pojazd całkowicie, na szczęście ratownikom nic się nie stało. Flota węgrowskiego pogotowia uszczupliła się o jeden nowoczesny pojazd. 

Jak poinformował st. bryg. Dariusz Maciąg z KP PSP w Węgrowie, do zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy JRG Węgrów. Do przybyciu na miejsce zdarzenia KDR, stwierdził że pali się przód i kabina pojazdu karetki pogotowia. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu gaśniczego piany na ognisko pożaru przez rotę wyposażoną w sprzęt ODO. W międzyczasie przystąpiono do ewakuacji sprzętu medycznego z karetki, który nie został zniszczony przez pożar. Działania zastępów doprowadziły do lokalizacji pożaru. Następnie zastęp odłączył akumulator zasilający pojazd karetki, po czym przystąpił do ponownego gaszenia pojazdu co doprowadziło do całkowitego ugaszenia pożaru. Miejsce zdarzenia przekazano zarządcy ZOZ w Węgrowie. Na tym działania zakończono zastępy wróciły do bazy.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%