Zamknij
REKLAMA

Biesiada seniorów z zespołem Bayer Full

11:23, 03.09.2019 | fot. Janusz Baum
REKLAMA

W tym roku Powiatowy Dzień Seniora odbył się nieco wcześniej niż zazwyczaj, bo już 25 sierpnia. Przybrał formę biesiady seniorów, której gwiazdą był zespół Bayer Full. Organizatorem wydarzenia była Starosta Węgrowski Ewa Besztak, a Patronat Honorowy nad wydarzeniem sprawowała Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc.

Po części oficjalnej, która miała miejsce w sali „Biesiadnik”, odbyły się koncerty zespołów: Art-Senior oraz wspomnianego wcześniej zespołu Bayer Full ze Sławomirem Świerzyńskim na czele. Lider zespołu od wielu lat związany z Węgrowem głównie za sprawą słynnych „Biesiad Weselnych” chętnie nawiązywał do przeszłości opowiadając zabawne anegdoty.

Po koncertach, licznie zgromadzeni uczestnicy udali się do ogrodu, gdzie czekała na nich biesiada przy wspólnych stołach i grillu. Wydarzenie zakończyła potańcówka, która trwała do późnych godzin wieczornych.

W wydarzeniu wzięli udział seniorzy reprezentujący organizacje senioralne z terenu całego powiatu, a także zaproszeni goście: Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach Anna Kaszuba, Zastępca Dyrektora Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR  w Warszawie i Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Maciej Górski oraz samorządowcy z terenu powiatu węgrowskiego.

Samorząd Powiatu Węgrowskiego na tym wydarzeniu reprezentowała: Starosta Węgrowski Ewa Besztak, członkowie Zarządu Powiatu: Tadeusz Kot i Włodzimierz Miszczak oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Krzysztof Onaszkiewicz.

info: powiatwegrowski.pl

(fot. Janusz Baum)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone