Zamknij
REKLAMA

Czarni Węgrów z nowym zarządem

14.17, 17.01.2022 .
fot. Czarni Węgrów
REKLAMA

Na przełomie roku, po czterech latach kadencji odbyły się kolejne wybory prezesa i zarządu klubu MKS Czarni Węgrów. Na kolejną kadencję prezesem został Dariusz Dobosz.


Oprócz prezesa Dobosza, podczas walnego zgromadzenia do zarządu wybrano Mariusza Witkowskiego, który będzie pełnił obowiązki Dyrektora ds. piłki seniorskiej, z kolei Maciej Małek został Dyrektorem ds. piłki młodzieżowej. Członkami zarządu zostali także Rajmund Staręga oraz Marcin Ciborowski. 

Powołano także komisję rewizyjną, której przewodniczącym został Janusz Chrupek, a członkami Andrzej Laskowski i Katarzyna Krętkowska. 

W walnym zebraniu uczestniczyli członkowie klubu, piłkarze, a także rodzice podopiecznych akademii oraz kibice. Podczas zebrania, oprócz wyboru nowego zarządu, głosowano nad zmianami statutu, przyjęto sprawozdanie za 4 lata działalności, a także udzielono ustępującemu zarządowi absolutorium. Jednym z tematów dyskusji w kontekście celów nowego zarządu była baza treningowa, której powstanie w formie pełnowymiarowego boiska jest zdaniem zarządu kluczowe dla dalszego rozwoju Akademii Piłkarskiej Czarnych Węgrów. To co zaniepokoiło uczestników zebrania, to obniżka planowanej sumy miejskiej dotacji na sport, co zdaniem zgromadzonych może negatywnie odbijać się rozwoju i popularyzacji aktywności fizycznej w Węgrowie.

Czarni Węgrów w obecnym sezonie zajmują 6 miejsce w siedleckiej Lidze Okręgowej z dorobkiem 25 punktów w 15 meczach. W chwili obecnej trwa przerwa zimowa, a do ligowej rywalizacji węgrowska drużyna wróci 20 marca, kiedy to na własnym obiekcie podejmie Watrę Mrozy.

Oprócz drużyny seniorskiej, klub prowadzi prężnie działającą akademię piłkarską, do której obecnie na zajęcia uczęszcza ok. 150 dzieci z różnych roczników. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%