Zamknij
REKLAMA

Bartłomiej Tarapata z Jartypor wygrał Strongman Cup!

10.24, 19.08.2022 Redakcja
fot. Strongman Polska FB
REKLAMA

Siłacz z okolic Węgrowa święci swoje kolejne sukcesy. Bartłomiej Tarapata to sportowiec, który szybko rozwija się w spopularyzowanej niegdyś przez Mariusza Pudzianowskiego dyscyplinie. Podczas ostatniego Strongman Cup w Dębkach zajął pierwsze miejsce!

Bartłomiej Tarapata to 25 latek, który swoją przygodę z tym sportem rozpoczął w 2019 roku.
- To był spontaniczny start. Trenowałem siłowo już wcześniej, dla siebie, dla dobrego samopoczucia, ale stricte na sprzęcie strongman dopiero w 2020 roku. W 2021 roku startowałem i zbierałem doświadczenie na zawodach amatorskich, większość z nich udało mi się wygrać, więc postanowiłem, że 2022 roku będę mierzył się z najlepszymi zawodnikami z naszego kraju - opowiadał Bartłomiej Tarapata.

W czerwcu odbyły się Mistrzostwa Polski Strongman, w których mieszkaniec naszego powiatu został 9. najsilniejszym Polakiem i od tego rozpoczęła się jego przygoda na najwyższym krajowym poziomie.
Z zawodów na zawody idzie mi coraz lepiej, a 13 sierpnia udało mi się wygrać zawody z cyklu Strongman Cup które odbywały się w miejscowości Dębki. Bardzo dziękuję firmie Addit, która bardzo mnie wspiera i dzięki której mogę ciągle się rozwijać i piąć się po szczeblach sportowej kariery - dodał z pewnością najsilniejszy mieszkaniec naszych okolic. 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w tej trudnej dyscyplinie! 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%