Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
11:41, 04.08.2022
Are You Ready To Rock?! Zespół Scorpions wystąpi w 2023 roku w Polsce. Koncert został już wprawdzie wcześniej ogłoszony, teraz jednak poznaliśmy ostateczną datę. Scorpions zagrają w Atlas Arenie w Łodzi 10 czerwca 2023 roku. Członkowie fanklubu kupią bilety od 5 sierpnia, a dzień później - zarejestrowani użytkownicy platformy Bilet Serwis. Sprzedaż regularną zaplanowano od 8 sierpnia na www.biletserwis.pl.
00:00, 27.07.2022
Archery Tag to coraz bardziej popularna i łagodniejsza alternatywa dla takich gier zespołowych jak paintball. Rozgrywka polega na podzieleniu się na drużyny i strzelaniu do siebie ze specjalnych łuków. Zabawa jest w pełni bezpieczna, ponieważ strzały zakończone są grotami pozbawionymi ostrych końców. Aby jak najlepiej wykorzystać możliwości łucznictwa, warto znaleźć przestrzeń, która wyciśnie maksimum zabawy i pozwoli na użycie wszystkich możliwości gry.
09:23, 26.07.2022
Mezoterapia igłowa to zabieg kosmetyczny polegający na wstrzyknięciu środka do mezoterapii w skórę igłą. Kriolipoliza Cooltech wykorzystuje ciekły azot do zamrażania komórek tłuszczowych, które następnie są usuwane z organizmu w naturalnych procesach.
00:00, 26.07.2022
Sztuczne kwiaty to świetna alternatywa dla prawdziwych. Są przystępne cenowo i mogą być używane przy różnych okazjach, w tym na przyjęciach. Najpopularniejsze sztuczne kwiaty to polistyren, który jest łatwy w przechowywaniu i transporcie.
00:00, 16.07.2022
Tynk jest bardzo ważnym elementem wykończenia każdej inwestycji budowlanej. Nie tylko sprawia, że ściany wyglądała estetycznie, ale również chroni je i izoluje przed niekorzystny działaniem czynników zewnętrznych. Możemy wyróżnić tynki zewnętrzne i wewnętrzne, które będą posiadały odmienne właściwości, dostosowane do zapotrzebowania konkretnej budowli. Dodatkowo możemy je podzielić na jednowarstwowe, dwuwarstwowe i trójwarstwowe.
00:00, 13.07.2022
Zakup nieruchomości do zamieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Aby kupić wymarzone lokum, musimy sprawdzić co aktualnie dzieje się na rynku deweloperskim oraz wtórnym i skrupulatnie porównać wszelkie oferty. W wyborze bierzemy pod uwagę wiele czynników, takich jak lokalizacja nieruchomości, jej metraż oraz rozkład pomieszczeń. Ważne jest również piętro oraz to, czy lokal posiada windę, czy tylko klatki schodowe. Wiele korzyści daje zarówno transakcja z deweloperem, jak i z właścicielem prywatnym nieruchomości.
10:22, 11.07.2022
W ostatnich dwóch latach znacznie zmieniła się rola i zakres odpowiedzialności farmaceutów. Katarzyna Bosacka - znana z drobiazgowej analizy etykiet i składów oraz propagowania zdrowego stylu życia - sprawdziła, czy i jak nowe uprawnienia farmaceutyczne realizowane są w rzeczywistości? Czy faktycznie w aptece można się dziś zaszczepić, poprosić o receptę i dokonać przeglądu posiadanych leków?
09:35, 11.07.2022
W dniu dzisiejszym po raz pierwszy od czasu wdrożenia strategii PepsiCo Positive (pep+), firma opublikowała swoje Podsumowanie w Zakresie Działań Środowiskowych, Społecznych i Ładu Korporacyjnego (ESG). Pep+ to strategiczna i kompleksowa transformacja biznesu skupiona wokół zrównoważonego rozwoju i kapitału ludzkiego, które tworzą wartość i przyczyniają się do wzrostu, inspirując pozytywne zmiany.
09:55, 07.07.2022
Firma Wedel, kultowy producent, który od 170 lat dostarcza Polakom wyjątkowe słodycze, m.in. pianki Ptasie Mleczko®, czekoladę Jedyną czy Torcik Wedlowski, podsumowuje swoje działania w obszarze odpowiedzialnego biznesu, prezentując raport „Z przyjemnością dla przyszłości”. Z tej okazji posadzi w okolicach stolicy 2 hektary lasu. Wystarczy wypełnić krótki quiz na stronie: www.wirtualnedrzewa.pl/wedel, aby jesienią wirtualne drzewo otrzymało odpowiednik w prawdziwym lesie.
13:24, 05.07.2022
Polska Sieć Handlowa Lewiatan rusza z nową strategią komunikacji. Ambasadorem marki zostanie popularny kucharz, youtuber i dziennikarz kulinarny Tomasz Jakubiak. Wybór Tomasza Jakubiaka na twarz marki nie był przypadkowy. Chef od lat zajmuje się promocją kuchni regionalnej, podobnie jak Lewiatan przekonując Polaków, że warto sięgać po lokalne produkty i smaki.
09:30, 05.07.2022
Amazon zorganizował w Warszawie pokaz dronów z okazji pierwszego w Polsce Amazon Prime Day (12-13 lipca).
09:43, 03.07.2022
 Frankowicze nie będą spać spokojnie, ponieważ na rynku finansowym dochodzi do kolejnych wahań waluty, jaką jest frank szwajcarski. Jedna z najbardziej znaczących walut na rynku finansowym spada względem kursu franka szwajcarskiego. Teoretycznie informacja ta nie wprawia nikogo w osłupienie, bowiem nie wydaje się jakoby miało to znacząco wpłynąć na frankowiczów. Jednak sytuacja wygląda zgoła inaczej, ponieważ frankowicze spłacający swoje kredyty w Polsce odczują tę zmianę. Choć informacje te wcale nie wyglądają groźnie, to bezpośrednio wpłynie to na sytuację polskich frankowiczów.
09:35, 02.07.2022
Catering dietetyczny. Jak zmieniło się moje życie?
09:34, 29.06.2022
Franczyza to model biznesowy, w którym przedsiębiorca sprzedaje prawo do prowadzenia określonej marki firmy.
09:39, 23.06.2022
Kredyt deweloperski jest rozwiązaniem pozwalającym uzupełnić środki własne dewelopera o finansowanie zewnętrzne z banku. W ten sposób możliwe jest zrealizowanie wielomilionowych inwestycji budowlanych, takich jak osiedla domów jednorodzinnych, czy też osiedla mieszkaniowe. Budowa nieruchomości nie jest łatwym zadaniem pod względem finansowym nawet dla samych deweloperów. Znalezienie odpowiedniej lokalizacji, zakup gruntu, projekt, a na końcu realizacja przedsięwzięcia, to ogromne wydatki. Do finansowania inwestycji deweloperskich nierzadko potrzebne jest wsparcie zewnętrzne, co często wiąże się z zaciągnięciem specjalnego kredytu. Niejeden bank, w tym także spółdzielczy, ma przygotowany specjalny produkt dla deweloperów, jakim jest kredyt deweloperski. Czym on jest i kto może go otrzymać?