Zamknij

REKLAMA
10:47, 06.02.2020
Podczas podróży samochodem możesz spodziewać się różnych awarii pojazdu. Zatankowałeś złe paliwo, wjechałeś do rowu lub w zaspę, samochód zgasł i nie możesz go odpalić? W takich sytuacjach przyda Ci się pomoc specjalistów pomocy drogowej. Niektóre awarie takie jak wymiana koła możesz usunąć samodzielnie.
12:49, 01.12.2019
Pogodzenie rodzicielstwa z pracą jest wyjątkowo trudne. Wymaga dyscypliny i doskonałej organizacji czasu. Wiele osób staje przed dylematem czy wybrać rozwój zawodowy, czy poświęcić czas rodzinie. W jaki sposób pracodawcy pomagają pracującym rodzicom?
12:48, 30.11.2019
Absolwenci szkół zawodowych, średnich i studiów wydają się startować w karierę zawodową ze słabszej pozycji, niż osoby będą ce na rynku pracy od lat. Powodem jest brak doświadczenia zawodowego, którego od kandydatów oczekują pracodawcy. Tymczasem nie zawsze musi tak być. Wystarczy poświęcić część swojego wolnego czasu na wolontariat i w ten sposób zdobyć potrzebne doświadczenie.
12:46, 29.11.2019
Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną to bez wątpienia powód do radości. Spośród całego tłumu osób ubiegających się o dane stanowisko, do tego etapu rekrutacji zakwalifikowanych zostaje zaledwie kilka osób. Szczęśliwcy już zwrócili na siebie uwagę pracodawcy swoim imponującym CV i Listem Motywacyjnym. Pierwsze wrażenia mają więc za sobą i można stwierdzić, że było udane. Co zrobić, by nie zepsuć tego złym strojem podczas spotkania z rekruterem?
12:44, 28.11.2019
Gdy żar leje się z nieba, trudno pracować. W słoneczny letni dzień nasze myśli wędrują w stronę wakacji. Jeśli właśnie zepsuła się klimatyzacja w biurze lub po prostu jej nie ma, organizm odbiera zbyt wysoką temperaturę jako silny stres. Mamy spowolnione reakcje i trudniej przychodzi wymyślanie błyskotliwych rozwiązań. Co możemy zrobić, by przetrwać gorące miesiące w pracy?
12:42, 27.11.2019
Wybierając ścieżkę zawodową warto wziąć pod uwagę cechy osobowości. Mogą one pomagać w wykonywaniu obowiązków, ale też uniemożliwiać efektywne działania. Osoba stroniąca od kontaktów z innymi ludźmi i dobrze czująca się w swoim towarzystwie nie sprawdzi się na stanowisku wymagającym nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych. Jakiej pracy powinni szukać dla siebie introwertycy?
14:18, 27.06.2019
Jeśli ktoś zastanawiał się kiedyś, skąd wynika doskonała dokładność akcesoriów reklamowych, pieczątek, tabliczek, gadżetów firmowych i w jaki sposób nawet na niewielkich elementach jak breloki czy długopisy umieszcza się logo firmy - odpowiedź jest prosta. To lasery CO2 nazywane branżowo ploterami laserowymi odpowiadają za każdy, nawet najmniejszy szczegół znajdujących się na takich przedmiotach.
12:58, 26.04.2019
Wiele Par Młodych zadaje sobie pytanie: sala elegancka czy rustykalna? Często najlepszym wyborem okazuje się kompromis. Sala balowa z elementami boho i ogrodem - to nierzadko rozwiązanie idealne. Gdzie zorganizować wesele? Warto dobrze przemyśleć decyzję o wyborze miejsca zabawy weselnej.
12:59, 08.04.2019
Jeszcze niedawno uzyskanie kredytu w oparciu o umowę inną niż tę na umowę o pracę na czas nieokreślony było niemożliwe, dziś kiedy sama umowa o pracę nie jest jedynym, bezpiecznym sposobem comiesięcznego dochodu jest łatwiej. Umowa o dzieło czy umowa zlecenie to podstawa w niektórych zawodach, jeśli jej trwanie jest udokumentowane i pewne, banki nie będą szczególnie ostrożne w udzielaniu kredytów gotówkowych, trudniej może być tylko w przypadku kredytu hipotecznego.
2
09:22, 19.03.2019
Jak wybrać styl ogrodu? Jak urządzić ogród, aby nam się podobał? Co wpływa na styl ogrodu? Jakie style są najbardziej popularne? W naszym artykule poznasz odpowiedzi na każde z tych pytań.
10:47, 26.02.2019
Media społecznościowe są obecnie istotną częścią życia dużej ilości ludzi. Większość z nich nie potrafi wyobrazić sobie kontaktu ze znajomymi czy uzyskiwania najnowszych informacji bez korzystania z popularnych portali. Dzięki nim rozwinął się social media marketing, będący obecnie bardzo istotną gałęzią działań reklamowych. Historia mediów społecznościowych w XXI wieku w Polsce kształtowała się początkowo na aplikacjach i serwisach rodzimego pochodzenia:
12:40, 09.11.2018
Pomoc drogowa jest usługą, z której może tak naprawdę skorzystać każdy kierowca. Warto jednak wcześniej dowiedzieć się, na jakie dokładnie aspekty powinniśmy zwracać uwagę, by mieć gwarancję, że będziemy zadowoleni z konkretnej firmy. Za chwilę poznasz kilka kluczowych kwestii. Wtedy nawiązanie współpracy, będzie dla nas satysfakcjonujące, o ile nie w niektórych sytuacjach nawet zbawienne.
11:35, 08.11.2018
Na wstępie warto wyjaśnić samo pojęcie coachingu. To nic innego jak jedna z wielu metod rozwoju osobistego. Można zauważyć, że w naszym kraju staje się on coraz bardziej popularny. Nie jest zaskakujące, że też większość ludzi decyduje się na bycie coachem.
11:33, 08.11.2018
Co się bardziej przydaje podczas szukania pracy? Wykształcenie, a może praktyczne doświadczenie? Dyskusja na ten temat trwa od wielu lat, raz do głosu bardziej dochodzą zwolennicy jednego, by za chwilę ustąpić miejsca swoim oponentom. W rzeczywistości do rzetelnego wykonywania obowiązków służbowych potrzeba i jednego, i drugiego. Dysponowania wszechstronnym zakresem kompetencji twardych oczekują również pracodawcy.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube ?NIEDIEGETYCZNE?. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone