Zamknij

REKLAMA
14:18, 27.06.2019
Jeśli ktoś zastanawiał się kiedyś, skąd wynika doskonała dokładność akcesoriów reklamowych, pieczątek, tabliczek, gadżetów firmowych i w jaki sposób nawet na niewielkich elementach jak breloki czy długopisy umieszcza się logo firmy - odpowiedź jest prosta. To lasery CO2 nazywane branżowo ploterami laserowymi odpowiadają za każdy, nawet najmniejszy szczegół znajdujących się na takich przedmiotach.
12:58, 26.04.2019
Wiele Par Młodych zadaje sobie pytanie: sala elegancka czy rustykalna? Często najlepszym wyborem okazuje się kompromis. Sala balowa z elementami boho i ogrodem - to nierzadko rozwiązanie idealne. Gdzie zorganizować wesele? Warto dobrze przemyśleć decyzję o wyborze miejsca zabawy weselnej.
12:59, 08.04.2019
Jeszcze niedawno uzyskanie kredytu w oparciu o umowę inną niż tę na umowę o pracę na czas nieokreślony było niemożliwe, dziś kiedy sama umowa o pracę nie jest jedynym, bezpiecznym sposobem comiesięcznego dochodu jest łatwiej. Umowa o dzieło czy umowa zlecenie to podstawa w niektórych zawodach, jeśli jej trwanie jest udokumentowane i pewne, banki nie będą szczególnie ostrożne w udzielaniu kredytów gotówkowych, trudniej może być tylko w przypadku kredytu hipotecznego.
1
09:22, 19.03.2019
Jak wybrać styl ogrodu? Jak urządzić ogród, aby nam się podobał? Co wpływa na styl ogrodu? Jakie style są najbardziej popularne? W naszym artykule poznasz odpowiedzi na każde z tych pytań.
10:47, 26.02.2019
Media społecznościowe są obecnie istotną częścią życia dużej ilości ludzi. Większość z nich nie potrafi wyobrazić sobie kontaktu ze znajomymi czy uzyskiwania najnowszych informacji bez korzystania z popularnych portali. Dzięki nim rozwinął się social media marketing, będący obecnie bardzo istotną gałęzią działań reklamowych. Historia mediów społecznościowych w XXI wieku w Polsce kształtowała się początkowo na aplikacjach i serwisach rodzimego pochodzenia:
12:40, 09.11.2018
Pomoc drogowa jest usługą, z której może tak naprawdę skorzystać każdy kierowca. Warto jednak wcześniej dowiedzieć się, na jakie dokładnie aspekty powinniśmy zwracać uwagę, by mieć gwarancję, że będziemy zadowoleni z konkretnej firmy. Za chwilę poznasz kilka kluczowych kwestii. Wtedy nawiązanie współpracy, będzie dla nas satysfakcjonujące, o ile nie w niektórych sytuacjach nawet zbawienne.
11:35, 08.11.2018
Na wstępie warto wyjaśnić samo pojęcie coachingu. To nic innego jak jedna z wielu metod rozwoju osobistego. Można zauważyć, że w naszym kraju staje się on coraz bardziej popularny. Nie jest zaskakujące, że też większość ludzi decyduje się na bycie coachem.
11:33, 08.11.2018
Co się bardziej przydaje podczas szukania pracy? Wykształcenie, a może praktyczne doświadczenie? Dyskusja na ten temat trwa od wielu lat, raz do głosu bardziej dochodzą zwolennicy jednego, by za chwilę ustąpić miejsca swoim oponentom. W rzeczywistości do rzetelnego wykonywania obowiązków służbowych potrzeba i jednego, i drugiego. Dysponowania wszechstronnym zakresem kompetencji twardych oczekują również pracodawcy.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube ?NIEDIEGETYCZNE?. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone